• Licape Ücretsiz Kargo
    ÜCRETSİZ KARGO
  • Licape Orijinal Ürün
    %100 ORİJİNAL ÜRÜN
  • Licape Güvenli Alışveriş
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Micellar Yağ Dengeleyici ve Arındırıcı Tonik 200ml
Licape Micellar Yağ Dengeleyici ve Arındırıcı Tonik 200ml

Micellar Yağ Dengeleyici ve Arındırıcı Tonik 200ml

Fiyat : ₺270,00(KDV Dahil)

Ürünümüzle ilgili detaylı bilgi almak için video'yu izleyin

LİCAPE MİCELLAR YAĞ DENGELEYİCİ VE ARINDIRICI TONİK

Cildin yağ, kir, ölü deri ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Yağ dengeliyici özelliği sayesinde ciltteki fazla yağın giderilmesine ve sebum salgısının dengelenmesine de imkan sağlar. 

İçeriğindeki micellar aktifleri sayesinde cildinizin sebum (yağ) dengesini bozmadan, kir, yağ, ölü deriler ve makyaj kalıntılarından arınmasına yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Licape Micellar Yağ Dengeliyici ve Arındırıcı Tonik; su bazlı içeriği sayesinde göz çevresi gibi hassas bölgelerde de rahatça kullanılabilmektedir.

Ciltteki fazla kalıntıları derinlemesine temizlemenin yanı sıra gözenek sıkılaştırmaya da yardımcı olur. Micellar aktifleri sayesinde ciltteki fazla yağı alır ve sebum dengesini sağlayarak uzun süre nemli kalmasına olanak sağlar.

Formülündeki bitkisel aktifler sayesinde cilt yüzeyine zarar vermeden derinlemesine arındırmak için tasarlanmıştır. Micellar Tonik özelliği sayesinde hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanıma uygundur. Licape Arındırıcı Tonik; yağ dengeliyici formülüyle kuru ve yağlı cilt tiplerinde de uzun süreli nem desteği sağlarken, dengeli bir cilt yapısına kavuşmanıza da yardımcı olur. Gözenek sıkılaştırıcı özelliğiyle akne vb. sorunlarınızdan kaynaklı cilt deformasyonlarınızın giderilmesine de yardımcı olur.

Licape Micellar Yağ Dengeleyici Ve Arındırıcı Tonik; cildinizde gözle görülmeyen kalıntıları derinlemesine temizlemek üzere üretilmiştir. Aynı zamanda cildin nem ve yağ dengesini sağlamak, daha sıkı gözeneklerle pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olmak üzere, micellar aktifleri ile güçlendirilmiş formülü tüm cilt tiplerinde arzu edilen görünümü sunmaya yardımcı olmaktadır.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Her mevsim kullanılabilir.

Cilt temizleyici tonik olarak yüz bölgesinde kullanıma uygundur.

Kullanım Önerisi: Cildinizi temizledikten sonra bir makyaj pamuğu yardımıyla yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yüz temizleme toniği uygularken cildinize sert hareketler yapmaktan kaçının. Göz çevreniz dahil gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası cildinizin ferahladığını ve pürüzsüzleştiğini hissedebilirsiniz.

Ürünü kullanmadan önce bileğinizin iç kısmına uygulayarak test ediniz. Alerjik bir durum olduğu takdirde kullanmayınız

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR