Licape hakkımızda

 

Biz Kimiz?

Yaylalarda büyüyen bir çocuğun, doğanın eşsiz güzelliğini keşfetmesiyle başlayan bir yolculuk… Çocukluğumuz bulutlara değen dağlardaki yaylalarda, ışıltılı güneşin altında geçti. Doğa her mevsim bize eşsiz armağanlar sunardı. Bu armağanlar arasında en sevdiğimiz likapaydı (yaban mersini). Yaylalara çıkıp dalından likapa toplamak, likapa yeme yarışması yapmak ve onun büyüleyici rengiyle yüzümüzü boyamak çocukluğumuzun unutulmaz eğlencesiydi. En sonunda da topladığımız likapaları kavanozlara doldurup şehirden gelen turistlere satar, bunun mutluluğuyla mest olurduk.

Yıllar sonra çocukluğumuzun o mutlu günleri bizlere ilham oldu. Perakende ve kozmetik sanayisindeki 20 yıllık bilgi ve tecrübemizin ışığında yaptığımız uzun Ar-Ge ve laboratuvar çalışmalarımızı bir ürüne dönüştürmeye karar verdik. Çocukluğumuzun saf ve sağlıklı güzelliğini, doğallığından ödün vermeden ”LİCAPE” ye dönüştürdük.

Bizim çocukluğumuzu güldüren rengin tüm insanlığı güldürmesi tek dileğimiz. Şimdi bu doğallığı tüm dünya insanlarıyla tanıştırarak güzelliklerine güzellik katmak için çalışıyoruz.

Bu yüzden biz LİCAPE’yiz

 

Misyonumuz

Doğada var olan mucizevi formülleri keşfetmek ve bunları sizlerin yüzünü güldürecek şekilde formüle edip mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz. İnanmadığımız ve kendimizin kullanmadığı hiçbir ürünü piyasaya sunmamayı ilke ediniyoruz.

 

Vizyonumuz

Her gün yine,yeniden hep daha iyisine...

 

Değerlerimiz

Siz değerli müşterilerimiz ile mutlak güven esasından ödün vermeden ilerlemek ve sizlere hep daha iyisini sunmak en önemli ilkemizdir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR