• Licape Ücretsiz Kargo
  ÜCRETSİZ KARGO
 • Licape Orijinal Ürün
  %100 ORİJİNAL ÜRÜN
 • Licape Güvenli Alışveriş
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Tek Ton ve Pürüzsüz Cilt İçin 3'lü Paket
Licape Tek Ton ve Pürüzsüz Cilt İçin 3'lü Paket
Licape Tek Ton ve Pürüzsüz Cilt İçin 3'lü Paket

Licape Tek Ton ve Pürüzsüz Cilt İçin 3'lü Paket

İndirim Oranı : %65 İndirim
Fiyat : ₺397,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺139,00(KDV Dahil)

Licape Tek Ton ve Pürüzsüz Cilt İçin 3'lü Paket'i cildinizde akne, siyah nokta ve sonradan oluşan lekelerinize karşı etkili olabilecek içeriğe sahiptir. Ürünlerimiz her gün uygulayabileceğiniz ve her mevsim kullanabileceğiniz şekilde formüle edilmiştir.
Ürünlerimiz paraben ve renklendirici içermez.T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378313 - 8682742378306 - 8682742378344 ile sorgulayabilirsiniz.

Leke Kremi ve Cilt BeyazAynaya baktığınızda , cildinizin sizi eskisi kadar mutlu etmediğini mı görüyorsunuz?

 

Çevresel faktörler, stres, yaş ilerlemesi gibi bir çok sebepten dolayı ciltte lekeler, sivilceler, siyah noktalar, kurumalar, sertleşmeler, kırışıklıklar ve cilt sarkmaları oluşabilmektedir.

 

 • Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı cildinizde sonradan oluşmuş güneş, sivilce, hormonal, lazer ve epilasyon lekelerine karşı cilt tonunu dengelemeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

 

 • Licape Besleyici Çay Ağacı Maskesi cildinizi akne ve siyah noktalardan temizlemeye yardımcı olur. Bu sayede yenilenen cilt dokusunun gözenekleri sıkışmaya başlayarak parlak ve elastik bir yapıya kavuşur.

 

 • Licape Çay Ağacı Yüz Temizleme Jeli: Çay ağacı özünün antiseptik ve anti bakteriyel özelliği ile yağlı ve akneye eğilimli ciltlerde derinlemesine cilt temizliği ve koruma sağlar. Çay ağacının yatıştırıcı ve ferahlaştırıcı etkisi ile cilde canlılık verir. Çay Ağacı Yüz Temizleme Jeli cildi nazikçe temizler kirden ve makyaj kalıntılarından arındırır.

 

 • Tüm cilt tiplerine uygun olup, her mevsim kullanılabilinir.