• Licape Ücretsiz Kargo
    ÜCRETSİZ KARGO
  • Licape Orijinal Ürün
    %100 ORİJİNAL ÜRÜN
  • Licape Güvenli Alışveriş
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı + Jel Hediyeli
Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı + Jel Hediyeli

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı + Jel Hediyeli

Cildinizde oluşan lekeleri, içeriğindeki allantoin ile gidermeyi amaçlarken diacetyl boldinle de koltuk altı, diz, dirsek gibi bölgesel kararmalara karşı size yardımcı olabilir. Dura Quench I Q S A sayesindecilt bariyerini güçlendirir ve 72 saate kadar nem desteği sağlar. Ürünümüz Dr. Koziej laboratuvarında dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. SPF UV 8-20 koruma sunar. Günde yüzlerce satılan ürünümüzün Türkiye ve Avrupa'da şikayeti bulunmaması bizi onurlandırmakta.."Altın Marka Ödüllü" Kremimizi T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378306 ile sorgulayabilirsiniz.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı

Cildinizde oluşan lekeleri, içeriğindeki allantoin ile gidermeyi amaçlarken diacetyl boldinle de koltuk altı, diz, dirsek gibi bölgesel kararmalara karşı size yardımcı olabilir.

Dura Quench I Q S A sayesindecilt bariyerini güçlendirir ve 72 saate kadar nem desteği sağlar. Ürünümüz Dr. Koziej laboratuvarında dermatolojik olarak test

edilmiş ve onaylanmıştır. SPF UV 8-20 koruma sunar. T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378306 ile sorgulayabilirsiniz.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Faydaları

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi öncelikle iyice temizlemeye özen gösteriniz bu yüzden Yüz Temizleme jeli’mizi kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz; alerjik bir durum olduğu

takdirde kullanmayınız. Temiz ve kurulanmış cildinize yeterli kadar kremi yayarak göz çevresine gelmemesine dikkat ederek kullanabilirsiniz. Makyaj öncesi baz olarak kullanılabilir.

Tüm cilt tiplerine uygundur. Her mevsim kullanılır.

 

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Nasıl Kullanılır