• Licape Ücretsiz Kargo
    ÜCRETSİZ KARGO
  • Licape Orijinal Ürün
    %100 ORİJİNAL ÜRÜN
  • Licape Güvenli Alışveriş
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Kolajen Serum - Arındıcı Tonik - Yüz Temizleme Jeli
Licape Kolajen Serum - Arındıcı Tonik - Yüz Temizleme Jeli

Licape Kolajen Serum - Arındıcı Tonik - Yüz Temizleme Jeli

Licape Kolajen + C Vitaminli Anti Aging Serum, Yağ Dengeleyici ve Arındırıcı Tonik ve Yüz Temizleme Jeli cildinizi derinlemesine yağ ve kirden arındırır. Cilt yaşlanmalarına karşı (ince ve derin kırışıklıklar, cilt sarkmaları, kaz ayakları) etkili bitkisel aktifler içermektedir. Günlük cilt bakımınızı ertelemeyin.. Ürün içeriği ve kullanımını aşağıda bulunan "ürün özellikleri" alanından erişebilirsiniz. "Altın Marka Ödüllü" Ürünlerimizi T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378313 - 8682742378306 - 8682742378344 ile sorgulayabilirsiniz.

Licape Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serum

 

Licape Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serum; İçeriğindeki kolejen ve c vitamini desteği ile ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Cilt yüzeyinde oluşan ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün giderilmesine yardımcı olmakla beraber, cilt yaşlanmasıyla birlikte ortaya çıkan

renk tonu dengesizliği, soluk ve mat görünümün de azalmasına yardımcı olur. Cildin gereksinim duyduğu kolajen ve c vitamini desteği sayesinde

cilt bariyerini güçlendirmeye ve daha canlı, parlak, tek ton bir cilt görünümüne olanak sağlar.

 

İçeriğindeki Hyaluronik Asit ile cildin nem ihtiyacının karşılanmasına ve gün boyu cildinizin daha canlı görünmesine destek olur. Kolajen serum ve

c vitaminli serum özelliği ile cildin kaybettiği elastikiyeti kazanmasını ve daha sıkı, genç bir görünüme sahip olmasını hedefler.

Yaşlanma Karşıtı Serum olarak; içeriğindeki aktiflerin desteği ile cilt yüzeyindeki ince çizgiler, kırışıklık ve cilt tonunun dengesizleşmesi gibi yaşlılık

belirtilerinin görünümünü geciktirmeyi amaçlar. Donuk ve solgun cilt görünümünü engellemeye olanak sağlar.

Tüm cilt tipleri için uygun olup her mevsim kullanılabilmektedir.

 

Daha genç bir görünüm sunmak için özel olarak geliştirilen ürünümüz aynı zamanda "Altın Marka Ödülü"ne de sahiptir.

 

Ürünümüzü T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378337 ile sorgulayabilirsiniz.

 

Kullanım Önerisi: Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serumu uygulamadan önce cildinizi temizleyin. Derinlemesine bir temizlik için ‘Licape Yüz Temizleme Jeli’mizi kullanabilirsiniz.

 

Temiz ve kuru cildinize birkaç damla olacak şekilde tüm cilt yüzeyinize hafif dokunuşlarla yayın. Göz çevresine gelmemesine özen gösterin. Günlük rutinde sabah akşam kullanabilirsiniz.

Daha etkili ve hızlı sonuç almak istiyorsanız ‘Licape Yaşlanma Karşıtı Anti-Aging Krem’ ile cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

***Ürünü kullanmadan önce bileğinizin iç kısmına uygulayarak test ediniz. Alerjik bir durum olduğu takdirde kullanmayınız.

 

 

Licape Yağ Dengeleyici ve Arındıcı Tonik

Cildin yağ, kir, ölü deri ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Yağ dengeliyici özelliği sayesinde ciltteki fazla yağın giderilmesine ve

sebum salgısının dengelenmesine de imkan sağlar.  İçeriğindeki micellar aktifleri sayesinde cildinizin sebum (yağ) dengesini bozmadan, kir, yağ, ölü deriler ve makyaj kalıntılarından

arınmasına yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Licape Micellar Yağ Dengeliyici ve Arındırıcı Tonik; su bazlı içeriği sayesinde göz çevresi gibi hassas bölgelerde de rahatça kullanılabilmektedir.

Ciltteki fazla kalıntıları derinlemesine temizlemenin yanı sıra gözenek sıkılaştırmaya da yardımcı olur. Micellar aktifleri sayesinde ciltteki fazla yağı alır ve sebum dengesini sağlayarak

uzun süre nemli kalmasına olanak sağlar.

Formülündeki bitkisel aktifler sayesinde cilt yüzeyine zarar vermeden derinlemesine arındırmak için tasarlanmıştır. Micellar Tonik özelliği sayesinde hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanıma uygundur.

Licape Arındırıcı Tonik; yağ dengeliyici formülüyle kuru ve yağlı cilt tiplerinde de uzun süreli nem desteği sağlarken, dengeli bir cilt yapısına kavuşmanıza da yardımcı olur. Gözenek sıkılaştırıcı özelliğiyle akne vb.

sorunlarınızdan kaynaklı cilt deformasyonlarınızın giderilmesine de yardımcı olur.

Licape Micellar Yağ Dengeleyici Ve Arındırıcı Tonik; cildinizde gözle görülmeyen kalıntıları derinlemesine temizlemek üzere üretilmiştir. Aynı zamanda cildin nem ve yağ dengesini sağlamak,

daha sıkı gözeneklerle pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olmak üzere, micellar aktifleri ile güçlendirilmiş formülü tüm cilt tiplerinde arzu edilen görünümü sunmaya yardımcı olmaktadır.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Her mevsim kullanılabilir.

Cilt temizleyici tonik olarak yüz bölgesinde kullanıma uygundur.

Kullanım Önerisi: Cildinizi temizledikten sonra bir makyaj pamuğu yardımıyla yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yüz temizleme toniği uygularken cildinize sert hareketler yapmaktan kaçının.

Göz çevreniz dahil gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası cildinizin ferahladığını ve pürüzsüzleştiğini hissedebilirsiniz.

Ürünü kullanmadan önce bileğinizin iç kısmına uygulayarak test ediniz. Alerjik bir durum olduğu takdirde kullanmayınız

 

Licape Çay Ağacı Yüz Temizleme Jeli

içeriğindeki çay ağacı özünün antiseptik ve anti bakteriyel özelliği ile ciltlerin yağdan,kirden ve makyaj kalıntılarından arınmasına yardımcı olur. Her cilt yapına uygun pH’a sahiptir,

bu sayedecilttekuruluk yaratmaz. İlk kullanımdan itibaren yüzünüzde ferahlık ve canlılık oluşur. Renklendirici, paraben içermez.

 

Nasıl Kullanılır?

Yeterli miktarda jeli avucunuza sıkınız köpürtünüz. ardından gözünüzün kapalı olmasına dikkat ederek cildinize uygulayınız. Ardından cildinizi durulayınız.

Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, alerjik bir durum olursa kullanmayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanabilir.

Licape Tek Ton ve Pürüzsüz Görünüm Paketi Videosu
 
<a class="fancybox" href="#videoBannerVid">Üzgünüm, Tarayıcınız bu özelliği desteklemiyor!</a>