• Licape Ücretsiz Kargo
    ÜCRETSİZ KARGO
  • Licape Orijinal Ürün
    %100 ORİJİNAL ÜRÜN
  • Licape Güvenli Alışveriş
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Kolajen + C Vitaminli Anti Aging Serum + Vücut Losyonu
Licape Kolajen + C Vitaminli Anti Aging Serum + Vücut Losyonu

Licape Kolajen + C Vitaminli Anti Aging Serum + Vücut Losyonu

İndirim Oranı : %53 İndirim
Fiyat : ₺188,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,00(KDV Dahil)

C Vitaminli Serum: ince ve derin kırışıklıklara, kaz ayaklarına karşı etki etmeyi hedeflerken aynı zamanda cildinize ışıltı katmayı amaçlar. Bitkisel Hyalüronik Asitli Vücut Losyonu cildinize yoğun nem desteği sağlayarak cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturmayı amaçlamaktadır. Ürün içeriği ve kullanım yöntemi için "ürün özellikleri" kısmını inceleyebilirsiniz. T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378351 ile sorgulayabilirsiniz.

LİCAPE KOLAJEN + C VİTAMİNLİ ANTİ AGİNG SERUM VE VÜCUT LOSYONU

Cilt yaşlanmalarına karşı güçlü bir savunma ve kırışıklıklarla savaşta etkin aktiflerle kombine edilmiş formülü canlı, pürüzsüz, renk tonu eşitlenmiş,

yaşlanmaya meydan okuyan bir cilt görünümü sunar. İçeriğindeki kolajenle cilt bariyerini güçlendirip C vitamini ile donuk ve solgun cildin giderilmesini sağlarken

Hyaluronik Asit sayesinde cildin nem depolamasını ve böylelikle elastikiyet kazanmış sıkı, parlak ve daha genç bir cilt görünümü sağlar.

 

Bitkisel Hyalüronik Asitli Vücut Losyonu cildinize yoğun nem desteği sağlayarak cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturmayı amaçlamaktadır.

 

Kullanım Önerisi: Kolajen + C Vitaminli Anti Aging Serumu temiz ve kuru cildinize birkaç damla olacak şekilde tüm cilt yüzeyinize hafif dokunuşlarla yayın.

Göz çevresine gelmemesine özen gösterin. Günlük rutinde sabah akşam kullanabilirsiniz. Cilt temizliğinizi ‘Licape Çay Ağacı Özlü Yüz Temizleme Jeli’ ile

yaparak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.  Ürünü kullanmadan önce bileğinizin iç kısmına uygulayarak test ediniz.

Alerjik bir durum olduğu takdirde kullanmayınız.

 

Bitkisel Hyalüronik Asitli Vücut Losyonu: Temiz cilde masaj yaparak uygulayınız. Duştan sonra kullanımı tavsiye edilir.