• Licape Ücretsiz Kargo
    ÜCRETSİZ KARGO
  • Licape Orijinal Ürün
    %100 ORİJİNAL ÜRÜN
  • Licape Güvenli Alışveriş
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serum 30ml
Licape Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serum 30ml
Licape Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serum 30ml

Licape Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serum 30ml

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,00(KDV Dahil)

Cilt yaşlanmalarına karşı güçlü bir savunma ve kırışıklıklarla savaşta etkin aktiflerle kombine edilmiş formülü canlı, pürüzsüz, renk tonu eşitlenmiş, yaşlanmaya meydan okuyan bir cilt görünümü sunar. İçeriğindeki kolajenle cilt bariyerini güçlendirip C vitamini ile donuk ve solgun cildin giderilmesini sağlarken Hyaluronik Asit sayesinde cildin nem depolamasını ve böylelikle elastikiyet kazanmış sıkı, parlak ve daha genç bir cilt görünümü sağlar.  "Altın Marka Ödüllü" Ürünümüzü T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378337 ile sorgulayabilirsiniz.

Licape Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serum

 

Licape Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serum; İçeriğindeki kolejen ve c vitamini desteği ile ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Cilt yüzeyinde oluşan ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün giderilmesine yardımcı olmakla beraber, cilt yaşlanmasıyla birlikte ortaya çıkan

renk tonu dengesizliği, soluk ve mat görünümün de azalmasına yardımcı olur. Cildin gereksinim duyduğu kolajen ve c vitamini desteği sayesinde

cilt bariyerini güçlendirmeye ve daha canlı, parlak, tek ton bir cilt görünümüne olanak sağlar.

 

İçeriğindeki Hyaluronik Asit ile cildin nem ihtiyacının karşılanmasına ve gün boyu cildinizin daha canlı görünmesine destek olur. Kolajen serum ve

c vitaminli serum özelliği ile cildin kaybettiği elastikiyeti kazanmasını ve daha sıkı, genç bir görünüme sahip olmasını hedefler.

Yaşlanma Karşıtı Serum olarak; içeriğindeki aktiflerin desteği ile cilt yüzeyindeki ince çizgiler, kırışıklık ve cilt tonunun dengesizleşmesi gibi yaşlılık

belirtilerinin görünümünü geciktirmeyi amaçlar. Donuk ve solgun cilt görünümünü engellemeye olanak sağlar.

Tüm cilt tipleri için uygun olup her mevsim kullanılabilmektedir.

 

Daha genç bir görünüm sunmak için özel olarak geliştirilen ürünümüz aynı zamanda "Altın Marka Ödülü"ne de sahiptir.

 

Ürünümüzü T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378337 ile sorgulayabilirsiniz.

 

Kullanım Önerisi: Kolajen + C Vitaminli Yaşlanma Karşıtı Serumu uygulamadan önce cildinizi temizleyin. Derinlemesine bir temizlik için ‘Licape Yüz Temizleme Jeli’mizi kullanabilirsiniz.

 

Temiz ve kuru cildinize birkaç damla olacak şekilde tüm cilt yüzeyinize hafif dokunuşlarla yayın. Göz çevresine gelmemesine özen gösterin. Günlük rutinde sabah akşam kullanabilirsiniz.

Daha etkili ve hızlı sonuç almak istiyorsanız ‘Licape Yaşlanma Karşıtı Anti-Aging Krem’ ile cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

***Ürünü kullanmadan önce bileğinizin iç kısmına uygulayarak test ediniz. Alerjik bir durum olduğu takdirde kullanmayınız.

 

 

Licape Kolajen + C Vitaminli Serum Videosu
 
<a class="fancybox" href="#videoBannerVid">Üzgünüm, Tarayıcınız bu özelliği desteklemiyor!</a>