• Licape Ücretsiz Kargo
    ÜCRETSİZ KARGO
  • Licape Orijinal Ürün
    %100 ORİJİNAL ÜRÜN
  • Licape Güvenli Alışveriş
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi
Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi

Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi

İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75,00(KDV Dahil)

Tüm cilt tiplerine uygulanabilen Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi cildinizi yenilemeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir. İçeriğindeki aktifler sayesinde en hızlı ve etkili sonucu almayı hedeflemektedir. Ürün içeriği ve kullanım yöntemi için "ürün özellikleri" kısmını inceleyebilirsiniz. T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378313 ile sorgulayabilirsiniz.

Aynaya baktığınızda , cildinizin sizi eskisi kadar mutlu etmediğini mı görüyorsunuz?

Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi, cildinizi diğer maskeler gibi tahriş etmeden, soymadan, kızarıklık bırakmadan, dakkalarca bekletip yıkamakla uğraştırmadan pürüzsüz ve parlak görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Sadece yapmanız gereken gece  cildinize uygulamak ve sonrasında uyumak. 

Yılın her mevsimi kullanılabilir. Licape Besleyici Çay Ağacı Maskesi tüm cilt tiplerine uygun olup her gün kullanılabilen bir cilt maskesidir.

Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi içeriğinde bulunan:

Hyalüronik Asit: insan vücudunda yaklaşık 15gr hyalüronik asit bulunmaktadır. Çevresel faktörler, stres, yaş ilerlemesi, sebebi ile vücüt üretmemeye başlar. Bu da ciltte kurumalara, sertleşmelere, kırışıklıklara, sivilce ve siyah noktaların çoğalmasına  sebep olur.

Çay Ağacı: nemlendirme konusunda, çok etkili bir aktiftir. Antibakteriyel ve antiviral özellikler sağlayarak cildi zararlı virüslerden ve bakterilerden arındırılmasına yardımcı olur

Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi cildinizi akne ve siyah noktalardan temizleyerek, yenilenen cildinizle size daha sıkı elastikiyet kazanmış parlak bir cilt sunmayı amaçlamaktadır.

İçeriğindeki diğer aktiflere de bağlı olarak Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi:

•    Siyah nokta ve akne
•    Ölü hücre yenileme
•    Gözenek sıkılaştırma, 
•    Cilt onarıcı
•    Pürüzsüz cilt görünümü ve ışıltı
•    Nemlendirme

KULLANIMI: Gece yatmadan önce cildinize dairesel hareketlerle uygulayın ve sabah uyandığınızda yüzünüzü yıkayın, kullanımı bu kadar kolay!