• Licape Ücretsiz Kargo
    ÜCRETSİZ KARGO
  • Licape Orijinal Ürün
    %100 ORİJİNAL ÜRÜN
  • Licape Güvenli Alışveriş
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Leke Kremi - Yağ Dengeleyici ve Arındıcı Tonik
Licape Leke Kremi - Yağ Dengeleyici ve Arındıcı Tonik

Licape Leke Kremi - Yağ Dengeleyici ve Arındıcı Tonik

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı, Yağ Dengeleyici ve Arındırıcı Tonikcildinizi derinlemesine yağ ve kirden arındırır. Cilt lekelerine karşı (akne, güneş,çil)  karşı çözüm sunarken aynı zamanda koltuk altı, diz, dirsek kararmalarına karşı etkili bitkisel aktifler içermektedir. Günlük cilt bakımınızı ertelemeyin.. Ürün içeriği ve kullanımını aşağıda bulunan "ürün özellikleri" alanından erişebilirsiniz. "Altın Marka Ödüllü" Ürünlerimizi T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378313 - 8682742378306 - 8682742378344 ile sorgulayabilirsiniz.

 

 

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı

Cildinizde oluşan lekeleri, içeriğindeki allantoin ile gidermeyi amaçlarken diacetyl boldinle de koltuk altı, diz, dirsek gibi bölgesel kararmalara karşı size yardımcı olabilir.

Dura Quench I Q S A sayesindecilt bariyerini güçlendirir ve 72 saate kadar nem desteği sağlar. Ürünümüz Dr. Koziej laboratuvarında dermatolojik olarak test

edilmiş ve onaylanmıştır. SPF UV 8-20 koruma sunar. T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378306 ile sorgulayabilirsiniz.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Faydaları

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi öncelikle iyice temizlemeye özen gösteriniz bu yüzden Yüz Temizleme jeli’mizi kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz; alerjik bir durum olduğu

takdirde kullanmayınız. Temiz ve kurulanmış cildinize yeterli kadar kremi yayarak göz çevresine gelmemesine dikkat ederek kullanabilirsiniz. Makyaj öncesi baz olarak kullanılabilir.

Tüm cilt tiplerine uygundur. Her mevsim kullanılır.

 

 

Licape Yağ Dengeleyici ve Arındıcı Tonik

Cildin yağ, kir, ölü deri ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Yağ dengeliyici özelliği sayesinde ciltteki fazla yağın giderilmesine ve

sebum salgısının dengelenmesine de imkan sağlar.  İçeriğindeki micellar aktifleri sayesinde cildinizin sebum (yağ) dengesini bozmadan, kir, yağ, ölü deriler ve makyaj kalıntılarından

arınmasına yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Licape Micellar Yağ Dengeliyici ve Arındırıcı Tonik; su bazlı içeriği sayesinde göz çevresi gibi hassas bölgelerde de rahatça kullanılabilmektedir.

Ciltteki fazla kalıntıları derinlemesine temizlemenin yanı sıra gözenek sıkılaştırmaya da yardımcı olur. Micellar aktifleri sayesinde ciltteki fazla yağı alır ve sebum dengesini sağlayarak

uzun süre nemli kalmasına olanak sağlar.

Formülündeki bitkisel aktifler sayesinde cilt yüzeyine zarar vermeden derinlemesine arındırmak için tasarlanmıştır. Micellar Tonik özelliği sayesinde hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanıma uygundur.

Licape Arındırıcı Tonik; yağ dengeliyici formülüyle kuru ve yağlı cilt tiplerinde de uzun süreli nem desteği sağlarken, dengeli bir cilt yapısına kavuşmanıza da yardımcı olur. Gözenek sıkılaştırıcı özelliğiyle akne vb.

sorunlarınızdan kaynaklı cilt deformasyonlarınızın giderilmesine de yardımcı olur.

Licape Micellar Yağ Dengeleyici Ve Arındırıcı Tonik; cildinizde gözle görülmeyen kalıntıları derinlemesine temizlemek üzere üretilmiştir. Aynı zamanda cildin nem ve yağ dengesini sağlamak,

daha sıkı gözeneklerle pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olmak üzere, micellar aktifleri ile güçlendirilmiş formülü tüm cilt tiplerinde arzu edilen görünümü sunmaya yardımcı olmaktadır.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Her mevsim kullanılabilir.

Cilt temizleyici tonik olarak yüz bölgesinde kullanıma uygundur.

Kullanım Önerisi: Cildinizi temizledikten sonra bir makyaj pamuğu yardımıyla yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yüz temizleme toniği uygularken cildinize sert hareketler yapmaktan kaçının.

Göz çevreniz dahil gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası cildinizin ferahladığını ve pürüzsüzleştiğini hissedebilirsiniz.

Ürünü kullanmadan önce bileğinizin iç kısmına uygulayarak test ediniz. Alerjik bir durum olduğu takdirde kullanmayınız

Nasıl Kullanılır?

Yeterli miktarda jeli avucunuza sıkınız köpürtünüz. ardından gözünüzün kapalı olmasına dikkat ederek cildinize uygulayınız. Ardından cildinizi durulayınız.

Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, alerjik bir durum olursa kullanmayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanabilir.

Licape Tek Ton ve Pürüzsüz Görünüm Paketi Videosu
 
<a class="fancybox" href="#videoBannerVid">Üzgünüm, Tarayıcınız bu özelliği desteklemiyor!</a>