• Licape Ücretsiz Kargo
    ÜCRETSİZ KARGO
  • Licape Orijinal Ürün
    %100 ORİJİNAL ÜRÜN
  • Licape Güvenli Alışveriş
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi
Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi

Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi

Ürünlerimize güvenimiz tam olduğundan memnuniyetsizlik duyduğunuzda koşulsuz iade edebilirsiniz. İçeriğindeki çay ağacı aktifi sayesinde cildinizi aknelerden, siyah noktalardan, ölü hücrelerden arındırmayı hedeflemektedir. Kil maskesi gibi beklemeyi yıkamayı unutun! Sadece yapmanız gereken gece cildinize uygulamak ve sonrasında uyumak. "Altın Marka Ödüllü" Ürünümüzü  T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378313 ile sorgulayabilirsiniz.

Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi

Yüz maskesi olarak cildinizi kir, yağ, siyah noktalar, akne ve ölü hücrelerden arındırmak üzere özel formüllerle geliştirilmiştir. İçeriğindeki

çay ağacı aktifleri sayesinde gözeneklerinizi derinlemesine temizlemeye ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur. Çay ağacı aktifleri, cilt yüzeyindeki

ölü hücrelerin atılmasına olanak sağlar. Sivilce maskesi veya siyah nokta giderici maske olarak kullanıma uygundur. 

 

Hücre yenilenmesine destek olan formülündeki çay ağacı aktifleri sayesinde cilt yüzeyinin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi düzenli olarak kullanıldığında yeni akne ve siyah nokta oluşumunun engellenmesine de olanak sağlar.

Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi; Çay ağacı aktifleri sayesinde cildin sebum (yağ) dengesini korumaya ve cilt yüzeyini zararlı bakteri ve virüslerde

korumaya da destek olur. Formülündeki hyalüronik asit ile cildin gün boyunca ihtiyacı olan nem dengesini sağlamayı hedefler.

Böylece cilt yüzeyinin daha canlı ve parlak görünmesine olanak sağlar.

 

Aynı zamanda nemlendirici maske olarak kullanıma uygun olan ürünümüz ‘Altın Marka Ödülü’ne sahip olup, her mevsim kullanıma uygundur. 

Besleyici Çay Ağacı Gece Maskemiz tüm cilt tipleri için de kullanılabilmektedir.

Ürünümüzü T.C. Sağlık Bakanlığı EBS ve ÜTS GS1 Takip Numarası: 8682742378313 ile sorgulayabilirsiniz.

 

 

Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi Ne İşe Yarar?

Nasıl Kullanılır?

Kullanım Önerisi: Besleyici Çay Ağacı Gece Maskenizi uygulamadan önce cildinizi temizleyin. Derinlemesine bir temizlik için

‘Licape Yüz Temizleme Jeli’mizi kullanabilirsiniz. Yeteri kadar maskeyi göz çevreniz hariç cildinize ince bir tabaka halinde uygulayın.

Cildinizde çabuk kuruyacak verahatsız etmeyecektir. Etkili sonuç için en az 4 saat cildinizi yıkamayın. Mümkünse gece yatmadan önce uygulayın ve sabah

cildinizi temizleyin. Maskenizi yıkadıktan sonra ‘Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Krem’ kullanarak cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

***Ürünü kullanmadan önce bileğinizin iç kısmına uygulayarak test ediniz. Alerjik bir durum olduğu takdirde kullanmayınız.

 

Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi Nasıl Kullanılır

Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi Tanıtım Videosu
 
<a class="fancybox" href="#videoBannerVid">Üzgünüm, Tarayıcınız bu özelliği desteklemiyor!</a>